تبلیغات
باری به هر جهت
دل نوشته های یک شانزدهی
در دل همه حرف هایی نا گفتنی هست ...
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


در دل همه حرف هایی نا گفتنی هست ...

به قلم آرتین شیبانی
نویسندگان
نظرسنجی
سمینار 28 را چگونه ارزیابی می کنی؟
بسم الله ...

والله ما که نفهمیدیم فسیل نامه ی جدید تاسیس شده یا میدان جنگ؟ یک نفر یک نظری داده ( از مصطفی اسمی نمی برم ها ! )، الان یک هفته ای می شود سرش دعواست!

اتفاقا هم پروژه های فیزیک خوب بود، هم زیست و هم مکانیک! ولی این دوستانی که دارند سره این رشته ها دعوا می کنند احتمالا داخل سایت نیامدند که ببینند چه خبر است!

یک نفر ورداشته سورس Fruit Ninja را تغییر داده، دو تا عکس عوض کرده، دوتا افکت اضافه کرده، نرم افزار اتصال کینکت به کامپیوتر را هم از اینترنت گرفته گذاشته بغل هم، شده حلی نینجا!

یکی دیگر یک نرم افزار شبیه سازی دانلود کرده، دارد به عنوان پروژه ارائه می دهد!

یکی دیگر هم ( خودم را عرض می کنم ) دقیقا 83 خط کد زده، شده برنامه ی رمزنگاری تصویری!

یک نفر بازی سه توپه را وصله ی ایرانی بودن بهش چسبانده، بازی سه توپه نوشته، هر کسی هم میاید، یک باگ ازش می گیرد، می خندد و می رود پی کارش!

یک نفر دیگر، برداشته کد زده، بازی اسم ساخته (منظورم را که می دانید! همان بازی که هر نفر باید یک اسم بگوید که حرف اول آن، حرف آخر اسم قبلی باشد)، آقای جوان زرتی ردش کرده ...

این پروژه ها، همه واقعی هستند. همه هم در یک سایت ارائه می شدند! تازه آن سایتی ها که آهنگ یاس گوش می دادند موقع ارائه!

این سمینار، هرچه که بود گذشت. بیایید به فکر سمینار بعدی باشیم. ما که این همه ادعا داریم اگر امکانات بدهند کار می کنیم، ما که این همه ادعا داریم وقت کم بود، ما که می گوییم مسئولین بی عرضه (با عرض معذرت از سال بالایی ها) بودند، بیایید خودمان یک سمینار خوب درست کنیم. با دعوا سر این که پروژه اکبرعلی خوب بود یا اصغرعلی که گرهی باز نمی شود!

نمونه اش خود من! از الان دارم به شدت کار می کنم که پروژه ام به سال بعد برسد. به شخصه هم به علیرضا علمدار رای می دهم، چون می دانم جنم و عرضه ی تولید (!) یک سمینار خوب را دارد. شما هم اگر از من می شنوید، پروژه تان را از همین الان شروع کنید. دعوا را هم کنار بگذارید چون که به جایی نمی رسد. اگر قرار باشد بین خودمان هم تفرقه بیافتد، قید سمینار را که هیچ، قید سمپاد ( ببخشید؛ ممپاد ) را هم باید بزنیم...

پ.ن. : ممپاد : مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان. بیاید خودمان را سرکار نگذاریم. اگر ما اولین دوره ی آشغالی ممپاد نباشیم، اگر دوره ی درست و حسابی هستیم که وارد شد. از سال بعد، ممپاد دیگر ورودی هم نمی گیرد. ما هم در تشییع جنازه ممپاد حضور خواهیم داشت. فقط یک راه مانده : سمیناری که به همه ثابت کند ؛ ما هستیم !!!

پ.ن. : به شخصه ترجیح می دادم که اسم سمینار امسال به جای بیست و هشت، بیست و پشم باشد و امیدوارم سمینار سال بعد به قدری خوب باشد که اولی های سال بعد، اسم آن را به جای بیست و نه، بیست و گـ ... نگذارند!

نوع مطلب : روز نوشت ها، 
برچسب ها :
چهارشنبه 24 اسفند 1390
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی